Fejl
Kære fagprofessionelle fra Odsherred Kommune
Fra Lær for Livets side skal der lyde en stor tak for samarbejdet det sidste år. Vi sætter stor pris på, at så mange af jer har været deltagende på vores tre webinarer, og vi håber, at I har fundet det meningsfuldt at være med på skærmen.
Som I ved, er partnerskabet mellem Odsherred Kommune og Lær for Livet støttet af TrygFonden, hvilket har gjort det muligt at skrue op for vores brobygningsaktiviteter i Odsherred i skoleåret 2021/2022.
Takket være en ny donation fra TrygFonden har vi denne sommer heldigvis fået mulighed for at starte endnu et hold af skønne børn fra Odsherred op i programmet. Endnu en gang er det styrkede brobygningsområde i fokus – herunder samarbejdet med jer fagprofessionelle.
Inden den næste afprøvningsperiode skydes i gang i det nye skoleår, vil vi rigtig gerne have jeres feedback på, hvordan I har oplevet børnenes første år i LFL samt samarbejdet os voksne imellem.
Vi håber derfor, at I vil bruge de næste par minutter på at give os denne vigtige feedback!
På forhånd tusind tak for hjælpen – vi glæder os til at fortsætte samarbejdet med jer!
Følgende spørgsmål handler om din rolle for barnet
Hvad er dit navn?
Ikke obligatorisk